Aşka Yükseliş

Filmin Adı
Aşka Yükseliş izle
Orjinal Adı
Tres Metros Sobre El Cielo izle
IMDB
7.0
Yönetmen
Fernando González Molina
Oyuncular
Mario Casas, Maria Valverde, Nerea Camacho, Diego Martín, Clara Segura
Tür
Dram, Romantik
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Aşk ve aksiyon filmleri sevenlerin vazgeçilmezi olacak olan filmde; Hayatta hiç bir zorluk yaşamayan ve ailesinin yanında el bebek gül bebek büyüyen Maria Valverde, zengin bir ailenin ilk kızıdır. 2 kardeş olan Maria, kardeşinden daha narin büyümüştü. Şimdilerde genç, güzel ve alımlı bir kız olan Maria, Mario Casas isimli bir gençle trafikte tesadüfen tanıştıktan sonra tüm hayatı değişecek asi ruhlu Mario'nun tek kadını olacaktır.
ETİKETLER; Aşka Yükseliş, Aşka Yükseliş izle, Tres Metros Sobre El Cielo, Tres Metros Sobre El Cielo izle, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.