Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü

Filmin Adı
Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü izle
Orjinal Adı
The Lord of the Rings The Two Towers izle
IMDB
9.0
Yönetmen
Peter Jackson
Oyuncular
Orlando Bloom, Elijah Wood, Liv Tyler, Viggo Mortensen, Hugo Weaving
Tür
Aksiyon, Fantastik
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Aragorn, kendi ırkının çağrısına cevap vererek, Orta Dünya’nın bütün kaderi onun elindeyken doğumuyla birlikte ona verilen gücünü kullanabilecek midir? Karanlığın bütün güçleri son savaş için bir araya gelirken Gandalf, Gondor’un yaralı ordusunu toparlamak için hazırlıklara başlar. Gandalf’a gereken destek Rohan Kralı Theoden’den gelir. Thoden, tarihin bu en büyük savaşı için tüm savaşçılarını seferber eder.
ETİKETLER; Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü, Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü izle, The Lord of the Rings The Two Towers, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.