Çıplak Tatil

Filmin Adı
Çıplak Tatil izle
Orjinal Adı
Les Textiles izle
IMDB
5.0
Yönetmen
Franck Landron
Oyuncular
Barbara Schulz, Alexandre Brasseur, Zoé Landron, Magali Muxart, Angélique Thomas, Camille Bonardi,
Tür
Dram, Komedi
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Bütün kış çalışmaktan bunalan Olivier ve Sophie'nin en büyük hayali bir yazlık ev alabilmektir. Bir gün gazete Fransız Riviera'sındaki bir adada onda bir fiyatına satılığa çıkan bir yazlık ev ilanı görürler. Olivier, Sophie'nin şüpheci yaklaşımlarına aldırmaksızın evi satın alır ve ailecek tatile çıkarlar. Fakat acele ettikleri için ufak bir detayı gözden kaçırmışlardır. Evin bulunduğu ada çıplaklar adasıdır.
ETİKETLER; Les Textiles, Çıplak Tatil, Çıplak Tatil izle, Les Textiles izle, Les Textiles izle Altyazılı, Les Textiles izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.