Gun Woman

Filmin Adı
Gun Woman izle
Orjinal Adı
Gun Woman izle
IMDB
5.0
Yönetmen
Kurando Mitsutake
Oyuncular
Dean Simone, Jennifer Mullaney, Matthew Floyd Miller, Noriaki Kamata
Tür
Aksiyon, Gerilim, Fantastik
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Not: 18 Yaşından Küçüklerin izlemesi tavsiye edilmez.
Konusu: Gun Woman, çok sevdiği bir Japon doktorun eşinin sadist bir katil tarafından öldürülmesi üzerine intikam almak için yemin eder ve Japon doktor ile birlikte bir suikast planı kurar. Japon doktor bu suikastı gerçekleştirmeden önce Gun woman'ın hazır olması için bir süre eğitir. Eğitim sonunda o kadın dünyanın gördüğü en ölümcül suikastçı bir kadın haline gelir.
ETİKETLER; Gun Woman, Gun Woman izle, Gun Woman Altyazılı izle, Gun Woman Türkçe Dublaj izle, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle, , izle, izle Yerli, izle Yerli Film, Yerli Film, Yerli Film izle, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.