Hidalgo

Filmin Adı
Hidalgo izle
Orjinal Adı
Hidalgo izle
IMDB
8.0
Yönetmen
Joe Johnston
Oyuncular
Viggo Mortensen, Said Taghmaoui, Peter Mensah, Ömer Şerif, J.K. Simmons
Tür
Western
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Bu zamana kadar gelmiş ve geçmiş en iyi at binicisi ve yarşcısı Frank T. Hopkins’in hayatının ele alındıgı ve aynı zamanda katıldıgı zorlu yarışların hayat buldugu bu yapımda, Hopkins,in yaşadıgı güzel günler artık geride kalmıştır. Ve şimdi kendisine teklif edilen arap çöllerinde yapılacak olan 3,000 millik Dünya’nın en uzun at yarışı için teklif alan Hopkins, yarışı kabul eder. Bu yarışa Arabistan’ın en varlıklı insanlarının atlarıda dahil olurken, yarışın birinciligi için yapmayacakları hiç birşey yoktur.
ETİKETLER; Hidalgo, Hidalgo izle, Hidalgo Altyazılı izle, Hidalgo Türkçe Dublaj izle, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.