Mezarına Tüküreceğim 2

Filmin Adı
Mezarına Tüküreceğim 2 izle
Orjinal Adı
I Spit On Your Grave 2 izle
IMDB
5.4
Yönetmen
Steven R. Monroe
Oyuncular
Kacey Barnfield, Jemma Dallender, Mary Stockley, Joe Absolom, Yavor Baharov
Tür
Dram, Gerilim
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Katie New York’ta yaşamını sürdüren genç ve güzel bir kadındır ve ileride hep ünlü bir model olmanın hayalini kurmaktadır. Fotoğraf çekimlerinde gördüğü ekipten biri olan Georgy çalar ve Katie’yi bayıltarak etkisiz hale getirir. Fotoğraf ekibinin geri kalan üyelerinin de bu olaydan haberi vardır ve hep birlikte kadını karanlık bir yere kapatırlar. Şu andan itibaren Katie çok zor durumlara düşecek ve şiddet, tecavüz gibi iğrenç işkencelere maruz kalacaktır. Katie kendisine yapılan tüm bu insanlık dışı hareketlerden sonra bir şekilde kaçmayı başarır ve intikamını almak için geri dönecektir.
ETİKETLER; Mezarına Tüküreceğim 2, Mezarına Tüküreceğim 2 izle, I Spit On Your Grave 2, I Spit On Your Grave 2 izle, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.