Son Samuray

Filmin Adı
Son Samuray izle
Orjinal Adı
The Last Samurai izle
IMDB
7.7
Yönetmen
Edward Zwick
Oyuncular
Tom Cruise, Ken Watanabe, Timothy Spall, Billy Connolly, Tony Goldwyn, Chad Lindberg
Tür
Aksiyon, Savaş
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Bir savaş gazisi olan aynı zaman da Yüzbaşı ünvanlı Woodrow Algren, 1870'lerin sonunda Winchester silahlarının tanıtmak amacıyla Japonya'yı ziyaret eder. Asın amacı; İmparator Meiji'nin askerlerini eğitmek ve silahlarının tanıtımını yapmaktır. Meiji'nin silahlarla donatılmış ordusu kalan son samurayları yok etmek için hazırlıklarını yaparken yüzbaşı Algren bir çatışma sırasında sakatlanır yok etmeye çalıştıkları samuraylara esir düşer.
ETİKETLER; The Last Samurai, Son Samuray, Son Samuray izle, Son Samuray Altyazılı izle, Son Samuray Türkçe Dublaj izle, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.