Açlık Oyunları 3 Alaycı Kuş

Filmin Adı
Açlık Oyunları 3 Alaycı Kuş izle
Orjinal Adı
County izle
IMDB
7.4
Yönetmen
Francis Lawrence
Oyuncular
Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Robert Knepper, Julianne Moore, Elizabeth Banks
Tür
Bilim Kurgu, Macera
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Katniss Everdeen iki kez Açlık Oyunları’ndan sağ çıkmayı başarmıştır. Ama kanlı arenadan sağ salim çıkmayı başarmış olsa da, hala güvende değildir. Capitol öfkelidir. Capitol intikam istiyordur. Geride kalanların bedelini kim ödeyecek? Katniss. Daha da kötüsü, Başkan Snow hiç kimsenin güvende olmadığını da açıkça belirtmiştir. Ne Katniss’in ailesi, ne arkadaşları ne de 12. Mıntıka’daki insanlar, hiç kimse güvende değildir.
ETİKETLER; Açlık Oyunları 3 Alaycı Kuş, Açlık Oyunları 3 Alaycı Kuş izle, The Hunger Games: Mockingjay, The Hunger Games: Mockingjay izle, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.