Kan ve Kefaret

Filmin Adı
Kan ve Kefaret izle
Orjinal Adı
Blood of Redemption izle
IMDB
5.0
Yönetmen
Giorgio Serafini, Shawn Sourgose
Oyuncular
Dolph Lundgren, Billy Zane, Gianni Capaldi
Tür
Aksiyon, Suç
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Güzel ve istediği bir çok şeye sahip bir adam olan Quinn Forte, sevdiği kadın, para ayrıca bir kardeşe sahiptir. Ancak onu çekemeyen ve dairesinden olan birisi ihbar eder. Elindeki herşeyi bir gecede kaybeder. Babası ise büyük bir suç adamını öldürmüştür. Kardeşi ise bu suçuda Quinn’in işlediği düşünmektedir. Quinn serbest bırakılır ve geçmişini unutmak yani geride bırakmak ister. Ancak geçmişi onun peşini bırakmaz.
ETİKETLER; Blood of Redemption, Kan ve Kefaret, Kan ve Kefaret izle, Kan ve Kefaret Altyazılı izle, Kan ve Kefaret Türkçe Dublaj izle, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.