Kuralları Bükme

Filmin Adı
Kuralları Bükme izle
Orjinal Adı
Bending the Rules izle
IMDB
5.7
Yönetmen
Lori Lewis
Oyuncular
Adam Copeland, Alicia Witt, Jamie Kennedy, Jennifer Esposito, Pruitt Taylor Vince
Tür
Komedi
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Bölge başsavcısı, ahlaksız ve rüşvetçi bazı New Orleans polisini alaşağı etmekte kararlıdır. Nick Blades, New Orleanslı adlı polisler rüşvetçilikten mahkemesi sürmektedir. Yüzölçümü başsavcı asistanı Theo Gold fakat onu yarışma pisti ardına atmaktan sorumlu fert konumundadır. Bu birbirini ile alakası gayri ve kanunların aksine iki cephesinden yeni başlayan adamın yapabilecekleri eşsiz zımbırtı şanslarına güvenmektir.
ETİKETLER; Bending the Rules, Kuralları Bükme, Kuralları Bükme izle, Kuralları Bükme Altyazılı izle, Kuralları Bükme Türkçe Dublaj izle, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.