Esaretin Bedeli

Filmin Adı
Esaretin Bedeli izle
Orjinal Adı
The Shawshank Redemption izle
IMDB
9.1
Yönetmen
Frank Darabont
Oyuncular
Morgan Freeman, Tim Robbins, Bob Gunton, William Sadler, Gil Bellows
Tür
Dram, Suç
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Başarıdan başarıya koşan Andy Dufresne bankada çalışmaktadır. Çok sevdiği karısı Andy Dufresne’yi aldatır. Karısını çok sevdiği için üzülmektedir. Kendisini dış kapının dış mandalı gibi hisseden Andy karısını ve sevgilisini öldürmek için harekete geçer ama o gece sarhoş olduğu için bir yerde sızar. Andy sabah uyandığında eşinin ve karısının öldürülmüş olduüunun haberini alır. Başkası tarafından işlenen cinayet Andy’nin üzerine yıkılmıştır. Andy kendisini aklamak için herşeyi yapıcaktır.
ETİKETLER; Esaretin Bedeli, Esaretin Bedeli izle, The Shawshank Redemption, The Shawshank Redemption izle, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.