Titanik 1

Filmin Adı
Titanik 1 izle
Orjinal Adı
Titanic 1 izle
IMDB
8.9
Yönetmen
James Cameron
Oyuncular
Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Ioan Gruffudd, Billy Zane, Kathy Bates
Tür
Dram, Romantik
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: İnsan elinden çıkmış en büyük ve en gösterişli yüzen araç olan Titanic yola koyuldu. Batmaz, sarsılmaz denilen bu büyük lüks yolcu gemisinde yolculuk yapmak, 20. Yüzyılın muhteşem bir rüyasıydı. Geminin ilk ve son yolculuğuyla örtüşen, kısa soluklu ama ölümsüz bir aşk öyküsüne yer veren Cameron, Titanic kadar büyük bir aşk öyküsünü konu almıştır.
ETİKETLER; Titanic 1, Titanic 1 izle, Titanik 1, Titanik 1 izle, Titanik 1 Altyazılı izle, Titanik 1 Türkçe Dublaj izle, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle, , izle, izle Yerli, izle Yerli Film, Yerli Film, Yerli Film izle, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.