Titanik 2

Filmin Adı
Titanik 2 izle
Orjinal Adı
Titanic 2 izle
IMDB
6.2
Yönetmen
Shane Van Dyke
Oyuncular
Bruce Davison, Brooke Burns, Marie Westbrook, Shane Van
Tür
Dram, Romantik
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Titanik 2 filmi ile 1 arasında ki farkı herkesin merak ettiğini fakat izledikten sonra pekte beğenmediğini açıkça söyleyebilirim. Çünkü biri duygu yüklü duygusal anlar yaşatırken bir diğeri ise gerilim dolu anlar yaşatıyor. Konusunda ise Amerika ya hareket eden devasa gemi kaderini belirleyecek olan dev buz dağı ile çarpışır. Yavaşça batan gemi de ki çaresiz yolcuların çoğu yüzme bilmemektedir ve hazin son giderek yaklaşmaktadır.
ETİKETLER; Titanic 2, Titanic 2 izle, Titanik 2, Titanik 2 izle, Titanik 2 Altyazılı izle, Titanik 2 Türkçe Dublaj izle, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.