Hiddet

Filmin Adı
Hiddet izle
Orjinal Adı
Fury izle
IMDB
7.9
Yönetmen
David Ayer
Oyuncular
Brad Pitt, Jason Isaacs, Logan Lerman, Shia LaBeouf, Xavier Samuel
Tür
Dram, Savaş
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: İkinci Dünya Savaşı’nın son günlerinde geçmekte. Bu zaman aralığında Komutan olan Wardaddy, topçu olan Boyd Swan, yükleyici olan Grady Travis, Şoför olan Garcia ve yardımcı başka bir şoför olan Norman karakterlerlerinden oluşan bir ve müfrezede meydana gelen 300 düşman askeri ile yapılan savaştan bahsediliyor. Bu savaş 24 saat aralığında ve zorlu bir mücadele ile devam ediyor. Bu savaş sürerken ise beş askerden oluşan zırhlı bir ekip savaşın tam ortasında kalır. Bu ekip ise bölgede kalan Amerikan askerleridir.
ETİKETLER; Fury, Fury izle, Hiddet, Hiddet izle, Hiddet Altyazılı izle, Hiddet Türkçe Dublaj izle, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.