Kız Kardeşimin Hikayesi

Filmin Adı
Kız Kardeşimin Hikayesi izle
Orjinal Adı
My Sister’s Keeper izle
IMDB
7.3
Yönetmen
Nick Cassavetes
Oyuncular
Cameron Diaz, Abigail Breslin, Alec Baldwin, Thomas Dekker, Sofia Vassilieva,
Tür
Dram
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Sara ve Brian Fitzgerald çiftinin genç oğulları ve iki yaşındaki kızları Kate’le sürdürdükleri hayat, Kate’in lösemi hastası olduğunu öğrendiklerinde sonsuza kadar değişir. Ebeveynlerin tek umudu, Kate’in hayatını kurtarmak için bir çocuk daha doğurmaktır. Bazıları için, böylesi bir genetik mühendislik ahlaki sorular doğururken, Fitzgerald çifti, özellikle Sara için Kate’i hayatta tutmak için ne gerekiyorsa yapmaktan başka çare yoktur. Ve gereken şeyin adı, Anna’dır.
ETİKETLER; Kız Kardeşimin Hikayesi, Kız Kardeşimin Hikayesi izle, My Sister’s Keeper, My Sister’s Keeper izle, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.