Mavi Kadife

Filmin Adı
Mavi Kadife izle
Orjinal Adı
Blue Velvet izle
IMDB
7.8
Yönetmen
David Lynch
Oyuncular
Dennis Hopper, Isabella Rossellini, Kyle MacLachlan
Tür
Dram, Gizem
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Derin Amerika nın ortasında genç bir adam, bir pakt şarkıcısına abayı yakar. Ama kadının son aşama manyak bir sevgilisi ve bir takım karanlık olaylarla ilişkisi vardır. David Lynch in gösterildiği 1986 yılından başlayarak çok tartışılan ve anında kült statüsü kazanan filmi. Mükemmel Amerikan taşra yaşamının ardına dalarak olağanüstü bir gizem ve ürkünçlük yapıtı ortaya koyan yönetmenin dehası, filmin bir çok karesinden fışkırıyor.
ETİKETLER; Blue Velvet, Mavi Kadife, Mavi Kadife izle, Mavi Kadife Altyazılı izle, Mavi Kadife Türkçe Dublaj izle, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.