Şeytanın Bel Kemiği

Filmin Adı
Şeytanın Bel Kemiği izle
Orjinal Adı
The Devil’s Backbone izle
IMDB
7.5
Yönetmen
Guillermo del Toro
Oyuncular
Eduardo Noriega, Federico Luppi, Fernando Tielve
Tür
Gerilim, Korku
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: İspanya İç Savaşı’nın sona erdiği sıralarda General Franco’nun milliyetçi partisi Cumhuriyetçi sol partiyi yenmek üzeredir. Franco’ya karşı harpte direnişçi olarak savaşım eden Cumhuriyetçi babası tarafınca yetimhaneye bırakılan 10 yaşındaki Carlos, babasının kendisini gelip alacağı günü beklemektedir. Yetimhanede kötü bir dönemden geçen Carlos, gelmesinden kısa süre sonrasında, daha ilkin aynı yetimhanede yaşamış olan Jacinto.
ETİKETLER; Şeytanın Bel Kemiği, Şeytanın Bel Kemiği izle, The Devil’s Backbone, The Devil’s Backbone izle, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.