Aşkta Mutlu Son Yoktur

Filmin Adı
Aşkta Mutlu Son Yoktur izle
Orjinal Adı
Not Another Happy Ending izle
IMDB
6.4
Yönetmen
John McKay
Oyuncular
Karen Gillan, Stanley Weber, Iain De Caestecker
Tür
Komedi, Romantik
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Jane Lockhart çocukluk ve ergenlik anılarından oluşan bir roman yazar. Romanını yayınlayacak yayın evi aramaya başladığında kimsenin onun kitabını yayınlamak istemediği öğrenecektir. Ancak aramalarına devam eder ve en son batmak üzere olan Tom Duval’ın yayınevi ile anlaşmaya varır. Yayınevi sahibi Tom ile Jane kitabın basımından önce üzerinde çalışmaya başlarlar. Kitap basıldıktan sonra eline alan Jane, kitabın pek çok yerinin Tom tarafından değiştirildiğini görür.
ETİKETLER; Not Another Happy Ending, Aşkta Mutlu Son Yoktur, Aşkta Mutlu Son Yoktur izle, Aşkta Mutlu Son Yoktur izle Altyazılı, Aşkta Mutlu Son Yoktur izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.