Ben Kaybolmadan Önce

Filmin Adı
Ben Kaybolmadan Önce izle
Orjinal Adı
Before I Disappear izle
IMDB
7.2
Yönetmen
Shawn Christensen
Oyuncular
Paul Wesley, Emmy Rossum, Ron Perlman, Fatima Ptacek, Richard Schiff
Tür
Dram
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Sorunlu bir genç adam ile onun bağnaz yeğeninin New York’taki dram dolu yolculuğuna hazır olun. Hayatta her konuda dibe vuran 20’li yaşlardaki Richie, bunu bitirmeye karar verir. İntihar hazırlığındayken bu girişimi, kız kardeşinden aldığı acil arama ile sona erer. Kız kardeşi, kendi kızı için bakıcı aramaktadır. Richie istemeden bu görevi kabul eder ve Manhattan sokaklarında turlayan bakıcı ve yeğeni kendilerini garip mekanlarda ve beklenmedik bir bağ içinde bulurlar.
ETİKETLER; Ben Kaybolmadan Önce, Ben Kaybolmadan Önce izle, Before I Disappear, Before I Disappear izle, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.