Geronimo Bir Amerikan Efsanesi

Filmin Adı
Geronimo Bir Amerikan Efsanesi izle
Orjinal Adı
Geronimo izle
IMDB
6.4
Yönetmen
Walter Hill
Oyuncular
Matt Damon, Robert Duvall, Gene Hackman, Jason Patric, Stephen McHattie
Tür
Western
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Efsanevi general George Crook tarafından ihanete uğradıktan sonra Geronimo küçük bir savaşçı grubuna kaçmaları için başkanlık eder. İlkel ve prensipli bir yüzbaşı ile akademli züppe bir subay tarafından takip edilen Geronimo, küçük ordusuyla birçok tuzaktan kurtulduğu gibi dahinaye stratejileri sayesinde hayatta kalmayı başararak bir efsane olarak dilden dile dolaşmaya başlar. Son apaçi lideri Geronimo'nun hikayesi insan oğlunun özgürlük sevdasının da hikayesi.
ETİKETLER; Geronimo Bir Amerikan Efsanesi, Geronimo Bir Amerikan Efsanesi izle, Geronimo, Geronimo izle, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.