Grinin Elli Tonu

Filmin Adı
Grinin Elli Tonu izle
Orjinal Adı
Fifty Shades of Grey izle
IMDB
5.0
Yönetmen
Sam Taylor-Johnson
Oyuncular
Jamie Dornan, Dakota Johnson, Jennifer Ehle, Rita Ora, Marcia Gay Harden
Tür
Dram, Romantik
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Hayatını bulaşık yıkayarak kazanmaya çalışan yazar bozuntusu Leo Palamino’nun hikayesini anlatıyor. Kendisini en yakın arkadaşı için terkeden eski karısı, Leo’nun kusurlarını anlatan Neden Berbatsın isimli bir blog yayınlamaktadır. Otuzuna yaklaşan Leo hayattaki konumundan pek memnun değildir, ta ki hayallerinin kadını Colette ile onun düğününde tanışana kadar. Artık onu kazanmak için herşeyi yapacaktır.
ETİKETLER; Fifty Shades of Grey, Grinin Elli Tonu, Grinin Elli Tonu izle, Grinin Elli Tonu izle Altyazılı, Grinin Elli Tonu izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.