İspanyol İşi

Filmin Adı
İspanyol İşi izle
Orjinal Adı
Ocho Apellidos Vascos izle
IMDB
6.6
Yönetmen
Emilio Martínez Lázaro
Oyuncular
Clara Lago, Carmen Machi, Karra Elejalde, Alberto López
Tür
Komedi
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Rafa (Dani Rovira) İspanyol, Amaia (Clara Lago) ise Bask’lı bir bayandır. İkili Rafa’nın İspanyol milliyetçiliği yaparak Bask Bölgesi hakkında rahatsız edici şakalar yapması ile tanışır. Genç ve güzel Amaia bu duruma oldukça sinirlenecektir. Amaia, gece çok sarhoş olur ve Rafa’nın evinde kalır. Tanıştıkları bu gecenin ertesi sabahı beraber kuzeye doğru yola çıkarlar. Bu yolculukları esnasında onlara başka yolcular da eşlik edecektir.
ETİKETLER; Ocho Apellidos Vascos, İspanyol İşi, İspanyol İşi izle, İspanyol İşi Altyazılı izle, İspanyol İşi Türkçe Dublaj izle, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.