Noel Yüreği

Filmin Adı
Noel Yüreği izle
Orjinal Adı
The Christmas Heart izle
IMDB
7.3
Yönetmen
Gary Wheeler
Oyuncular
Candace Cameron Bure, George Newbern, Dendrie Taylor, Sophie Sinise, Erin Bethea
Tür
Dram
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Yılbaşının yaklaşmış olduğu ülkede tüm hazırlıklar yapılmaktadır. Ancak bir aile yılbaşının geldiğine Pkete fazla sevinmiş değildir. Çünkü hasta olan çocuklarının hastalığı her geçen gün biraz daha kötü olmaktadır ve doktorun son yapmış olduğu kontrollere göre biraz hastanede kalıp tedavi olması gerecektir.Şimdi ise ailenin tek yapması gereken şey çocuklarını mutlu etmek ve onun moralini bozmamak için ellerinden geleni yapmaktır. Aile doktorlardan rica ederek çocuklarının yılbaşını evde geçirmesini isterler.
ETİKETLER; The Christmas Heart, Noel Yüreği, Noel Yüreği izle, Noel Yüreği Altyazılı izle, Noel Yüreği Türkçe Dublaj izle, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.