Sıfır Teorisi

Filmin Adı
Sıfır Teorisi izle
Orjinal Adı
The Zero Theorem izle
IMDB
6.2
Yönetmen
Terry Gilliam
Oyuncular
Christoph Waltz, Lucas Hedges, Mélanie Thierry
Tür
Dram, Fantastik
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Gelecekte dünyanın iyi mi çarpık bir duruma bürüneceğini hakkıyla filme çekecek bir yönetmen varsa, olsa olsa Terry Gilliam’dır. meşhur yönetmen bu filmde, gelecekte Londra’da geçen bir öyküyü anlatıyor: Varoluşsal acılarla kıvranan, sıra dışı bilgisayar dahisi Qohen Leth’in öyküsünü. Elinde “Ben sebep varım?” sualine cevap olabilecek gizemli bir plan var. Fakat, cilveli Bainsley ve patronun erkek çocuğu Bob’un ziyaretleri Qohen’in yalnızlığını bozuyor.
ETİKETLER; The Zero Theorem, Sıfır Teorisi, Sıfır Teorisi izle, Sıfır Teorisi Altyazılı izle, Sıfır Teorisi Türkçe Dublaj izle, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.