Son Üç Gün

Filmin Adı
Son Üç Gün izle
Orjinal Adı
3 Days Too Kill izle
IMDB
6.3
Yönetmen
McG
Oyuncular
Amber Heard, Kevin Costner, Connie Nielsen, Hailee Steinfeld, Tómas Lemarquis
Tür
Aksiyon, Suç
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Deneyimli bir CIA ajanı olan Ethan Renner, Kurt lakaplı ünlü bir silah kaçakçısını yakalama operasyonu için görevlendirilir. Renner kaçakçıyı vurur ve yaralar, Fakat yakalayamaz. Bu önemli görevin ardından kanser olduğunu ve çok az ömrü kaldığını öğrenir. Bu süre zarfında görevi nedeniyle kendisinden uzak tuttuğu eski karısı ve genç kızının yaşadığı Paris’e gider, bir yandan kızıyla arasını düzeltmeye, diğer yandan da tehlikeli teröristi yakalamak zorundadır.
ETİKETLER; 3 Days Too Kill, Son Üç Gün, Son Üç Gün izle, Son Üç Gün Altyazılı izle, Son Üç Gün Türkçe Dublaj izle, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.