Yıldız Geçidi: Gerçeğin Sandığı

Filmin Adı
Yıldız Geçidi: Gerçeğin Sandığı izle
Orjinal Adı
Stargate The Ark of Truth izle
IMDB
7.3
Yönetmen
Robert C. Cooper
Oyuncular
Ben Browder, Amanda Tapping, Christopher Judge
Tür
Bilim Kurgu, Fantastik
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Yıldızkapısı askerleri Daniel Jackson (Michael Shanks) , Vala (Claudia Black), Teal'c(Christopher Judge), Sam (Amanda Tapping) ve Cam (Ben Bowder) şimdiye kadarki en heyecan verici maceralarına atılıyor. Tarihi bir eseri araştırıken zalim Ori’yi de yenmeyi umut ediyorlar ve takım farkına varıyor ki Ori dünyaya son darbeyi vuracak çapraz bir saldırı planlamaktadır.
ETİKETLER; Stargate The Ark of Truth, Yıldız Geçidi: Gerçeğin Sandığı, Yıldız Geçidi: Gerçeğin Sandığı izle, Yıldız Geçidi: Gerçeğin Sandığı izle Altyazılı, Yıldız Geçidi: Gerçeğin Sandığı izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.