Jonah Hex

Filmin Adı
Jonah Hex izle
Orjinal Adı
Jonah Hex izle
IMDB
5.0
Yönetmen
Jimmy Hayward
Oyuncular
John Malkovich, Josh Brolin, Megan Fox
Tür
Western, Aksiyon
Yapım
2010 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Usta bir silahşör ve ödül avcısı olan Jonah Hex’in sır dolu geçmişi onu takip etmektedir. Amerikan ordusunda görev yaparken acımasız Tumbull tarafından yaralanan ve sevdiklerini kaybeden Jonah, şiddet dolu geçmişi nedeniyle artık bir efsaneye dönüşmüştür. Jonah’ın insani olarak kurduğu tek bağ, güzel Lilah iledir. Jonah, hiç ummadığı bir anda ordudan gelen bir teklifle intikamını alma şansını yakalar. Düzen bozucu Quentin Turnbull’u yakaladığı takdirde, Jonah Hex’in işlediği suçlar da affedilecektir. Bu sırada Turnbull, kendisine bir ordu kurmaktadır.
ETİKETLER; Jonah Hex, Jonah Hex izle, Jonah Hex izle Altyazılı, Jonah Hex izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle, , izle, izle Yerli, izle Yerli Film, Yerli Film, Yerli Film izle, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.