Kanlı Kaçış

Filmin Adı
Kanlı Kaçış izle
Orjinal Adı
Heatstroke izle
IMDB
7.3
Yönetmen
Evelyn Purcell
Oyuncular
Peter Stormare, Stephen Dorff, Maisie Williams, Svetlana Metkina
Tür
Gerilim
Yapım
2013 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Bir bilim adamı tatil için uzun zamandır plan yapmaktadır. Gidecek olduğu yeri ise önceden belirlemiştir. Afrika bölgesine doğru yolculuk yapacak olan adam yanına ailesine de alarak bu bölgeye doğru yola çıkar. Gidecek oldukları yer bellidir ama afrika bölgesine giriş yaptıktan sonra fikirleri değişir ve gidecek oldukları yeri değiştirme kararı alırlar. Ama vermiş oldukları bu karar onları ölüme doğru götürecektir. Bir silah tüccarının bölgesine giriş yapan bilim adamı yapmış olduğu bu hatayı canı ile öder.
ETİKETLER; Heatstroke, Kanlı Kaçış, Kanlı Kaçış izle, Kanlı Kaçış izle Altyazılı, Kanlı Kaçış izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.