Yenilmezler

Filmin Adı
Yenilmezler izle
Orjinal Adı
The Avengers izle
IMDB
8.3
Yönetmen
Joss Whedon
Oyuncular
Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Samuel L.Jackson, Chris Evans, Gwyneth Paltrow
Tür
Aksiyon
Yapım
1998 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Yenilmezler, Marvel’in en çok iz bırakan kahramanlarını bünyesinde topluyor: Demir Adam, Hulk, Thor, Kaptan Amerika, Hawkeye ve Black Widow. Beklenmedik bir düşman su yüzüne çıkıp dünyanın güvenliğini tehdit etmeye başlıyor. S.H.I.E.L.D. adıyla bilinen uluslararası barışı koruma teşkilâtının yöneticisi olan Nick Fury, dünyayı böylesi bir felâketten kurtarmak için bir takıma ihtiyacı olduğunu anlıyor. Takıma adam seçmek için dünyanın dört bir yanını gezmeye başlıyor.
ETİKETLER; The Avengers, Yenilmezler, Yenilmezler izle, Yenilmezler izle Altyazılı, Yenilmezler izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.