Masum Aşk

Filmin Adı
Masum Aşk izle
Orjinal Adı
Hemel Op Aarde izle
IMDB
6.5
Yönetmen
Pieter Kuijpers
Oyuncular
Tom Hardy, Noomi Rapace, James Gandolfini
Tür
Romantik
Yapım
2013 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Bart 13 yaşında genç bir çocuk olarak yaşıtlarından daha fazla iyilik yapmak için didinen dindar bir çocuktur. Bart’ın hayat felsefesi ise iyilik yap iyilik bul olan genç çocuk kasabaya taşınan Moiek’i görmesiyle birlikte aşık olur. Bart’ın genç kızla tanışmasından sonra ailesinin başına bir takım istenmeyen olaylar gelmeye başlayınca Bart bunun tanrının bir cezalandırması olarak düşünür. Bart için seçim zamanı gelmiştir ya aşkını yada Tanrıyı seçecektir.
ETİKETLER; Hemel Op Aarde, Masum Aşk, Masum Aşk izle, Masum Aşk izle Altyazılı, Masum Aşk izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.