Uygunsuzlar

Filmin Adı
Uygunsuzlar izle
Orjinal Adı
The Misfits izle
IMDB
7.7
Yönetmen
John Huston
Oyuncular
Marilyn Monroe, Eli Wallach, Clark Gable, Montgomery Clift, Thelma Ritter
Tür
Dram, Romantik
Yapım
1961 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Pek çok eleştirmen Batı’ya dair kovboy mitinin John Huston’ın The Misfits’iyle yeniden yapılandırıldığını, filmin yıldızları Marilyn Monroe, Clark Gable ve Montgomery Clift’in yaşam öyküleri ve ölümleriyle de bu mitin değiştiğini söylemişti. Monroe ve Gable’ın kariyerleri boyuca sergiledikleri en iyi performanslara sahne olan filmin senaryosu Arthur Miller imzalı. Epik senaryo 60’larda yeni boşanmış bir kadın olarak Batı Nevada’ya gelen Roslyn ve eski kovboy Gay’in aşkını, bir ilişkinin tüm doğallığını ve duygusal karmaşalarını görmezden gelmeyi reddederek anlatıyor.
ETİKETLER; The Misfits, The Misfits izle, Uygunsuzlar, Uygunsuzlar izle, Uygunsuzlar izle Altyazılı, Uygunsuzlar izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.