Kırık Kalp Kütüphanesi

Filmin Adı
Kırık Kalp Kütüphanesi izle
Orjinal Adı
Heartbreak Library izle
IMDB
6.5
Yönetmen
Jeong-Kwon Kim
Oyuncular
Dong-Wook Lee, Ju-bong Gi, Deok-hyeon Jo, Su-hee Go, Da-in Yu
Tür
Romantik
Yapım
2008 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Eun-Soo, son zamanlarda kitaplarına zarar verilen bir kütüphanede çalışan kütüphane görevlisidir. Bir gün, kitapların belirli bir sayfasını yırtan Jun-Oh’u yakalar. Eun-Soo kütüphanedeki zarardan dolayı onu suçlar, ama çok geçmeden hareketlerinin arkasında yatan karmaşık hikayeyi öğrenir. Jun-Oh’un kız arkadaşı arkasında esrarengiz bir not bırakarak birdenbire onu terk etmiştir. “Sayfa 198’e bak” Jun-Oh’un kız arkadaşı bir kitap kurdudur ve kütüphanedeki kitapları düzenli olarak kontrol etmektedir.
ETİKETLER; Heartbreak Library, Kırık Kalp Kütüphanesi, Kırık Kalp Kütüphanesi izle, Kırık Kalp Kütüphanesi izle Altyazılı, Kırık Kalp Kütüphanesi izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.