Sıfır Noktası

Filmin Adı
Sıfır Noktası izle
Orjinal Adı
Polar Opposities izle
IMDB
5.0
Yönetmen
Fred Olen Ray
Oyuncular
Charles Shaughnessy, Ken Barnett, Tracy Nelson
Tür
Aksiyon, Gerilim
Yapım
2008 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: David Terran Dünya’nın manyetik kutupları yer değiştirmesi halinde olabilecek felaket olasılığını incelemektedir. İran’ın yeraltı nükleer denemeleri sonucunda meydana gelen olaylar, David’in kıyamet senaryosu ile eşleşmekte ve bu küresel faciadan dünyayı kurtarmak için eski arkadaşı ve sevgilisi ile güçlerini birleştirmek zorundadır. Facidan kurtulmak için birlikte çalışmaları gerekmektedir.
ETİKETLER; Polar Opposities, Polar Opposities izle, Sıfır Noktası, Sıfır Noktası izle, Sıfır Noktası izle Altyazılı, Sıfır Noktası izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.