Mağlup Edilemeyenler

Filmin Adı
Mağlup Edilemeyenler izle
Orjinal Adı
Unconquered izle
IMDB
7.2
Yönetmen
Cecil Blount DeMille
Oyuncular
Boris Karlof, Gary Cooper, Paulette Goddard, Porter Hal, Ward Bond
Tür
Dram, Western
Yapım
1947 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Yüzbaşı Chris Holden, Fransa-Kızılderili savaşını takiben Ohio Valley’de Martin Garth’ın kişisel hırslarını önlemek için uğraşır. Aralarına bir köle kadın girer. Yüzbaşı Holden, idam cezası yerine 14 yıl köle olarak hayatını sürdürmek üzere gönderilen Abby’i satın alır. Ancak Gart bunu hazmedemez. Gart’ın kızılderilere yardım ettiği de ortaya çıkar. Yüzbaşı Holden ise kadınını korumak için herşeyi yapmaya kararlıdır.
ETİKETLER; Unconquered, Mağlup Edilemeyenler, Mağlup Edilemeyenler izle, Mağlup Edilemeyenler izle Altyazılı, Mağlup Edilemeyenler izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.