Ölümcül Görev

Filmin Adı
Ölümcül Görev izle
Orjinal Adı
Pathfinders: In The Company Of Strangers izle
IMDB
5.0
Yönetmen
Curt A. Sindelar
Oyuncular
Jennifer Grey, Zoe Kazan, Nikki Reed
Tür
Aksiyon, Dram, Savaş
Yapım
2011 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Ölümcül Görev filmi İkinci Dünya Savaşı sırasında Amerikan iz sürücülerinin gerçek yaşanmış hikayesini anlatıyor. Üç adet paraşütçü birlik ölümcül bir görevle Normandiya çıkarmasından önce Fransa’ya gönderiliyorlar. Görevleri çıkarma öncesi bölgeyi hazırlamaktır. Bu birliğin amacı şifre çözücüler ve uçakların inmesini sağlayacak ışıklandırmayı yerleştirmek için hayatlarını riske atıp görevlerini yapmaya çalışmaktır.
ETİKETLER; Pathfinders: In The Company Of Strangers, Ölümcül Görev, Ölümcül Görev izle, Ölümcül Görev izle Altyazılı, Ölümcül Görev izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.