Amiral: Kükreyen Akıntılar

Filmin Adı
Amiral: Kükreyen Akıntılar izle
Orjinal Adı
The Admiral: Myeong Ryang izle
IMDB
7.2
Yönetmen
Han-min Kim
Oyuncular
Min-sik Choi, Seung-Ryong Ryoo, Ryu Seung-Ryong
Tür
Aksiyon, Savaş
Yapım
2014 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: 1597 yılını konu alan Jaseon Hanedanlığı’nın Japonlar tarafından saldırıya uğrayışının 6. yılını konu alıyor. Japon askerleri amansız bir şekilde savaşırken başkentin düşme riskine karşı Amiral Yi Sun-Sin son umut olarak deniz kuvvetlerinin başına getirilir. Fakat Jeseon’ların ünlü kaplumbağa gemisini Japonların yok etmesinden sonra ümitler iyice azalır ve Amiral Yi beraberindeki şüphe dolu asker ve 12 savaş gemisiyle 300 kişilik Japon ordusunu durdurmak zorundadır.
ETİKETLER; The Admiral: Myeong Ryang, Amiral: Kükreyen Akıntılar, Amiral: Kükreyen Akıntılar izle, Amiral: Kükreyen Akıntılar izle Altyazılı, Amiral: Kükreyen Akıntılar izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.