Aşkın Kimyası

Filmin Adı
Aşkın Kimyası izle
Orjinal Adı
Better Living Through Chemistry izle
IMDB
6.2
Yönetmen
Geoff Moore, David Posamentier
Oyuncular
Sam Rockwell, Olivia Wilde, Michelle Monaghan, Jane Fonda
Tür
Komedi
Yapım
2014 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Doug Varney sakin ve küçük bir kasabada yaşayan bir adam olarak kendini beğenmiş karısı tarafından küçük görülmekte ve oğlu tarafından ise umursanmamaktadır. Kayınpederinin eczanesinde çalışan Doug Varney oldukça mutsuz bir adamdır.. Bir gün kendisine verilen siparişi büyük bir malikaneye götüren Doug Varney burada zengin bir adamla evli aynı kendisi gibi mutsuz güzel Elizabeth ile tanıştığında tüm hayatı da yeniden değişime uğrayacaktır.
ETİKETLER; Better Living Through Chemistry, Aşkın Kimyası, Aşkın Kimyası izle, Aşkın Kimyası izle Altyazılı, Aşkın Kimyası izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.