Cehennem Melekleri 3

Filmin Adı
Cehennem Melekleri 3 izle
Orjinal Adı
The Expendables 3 izle
IMDB
6.3
Yönetmen
Patrick Hughes
Oyuncular
Sylvester Stallone, Antonio Banderas, Jason Statham, Mel Gibson
Tür
Aksiyon, Macera
Yapım
2014 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Barney Ross ve arkadaşlarının yeni görevi büyük bir silah satıcısının takip etmek ve elindeki çok güçlü silahların dünyaya zarar verecek kötülerin eline geçmesini önlemektir. Tesadüftür ki bu satıcının, bir zamanlar Barney’nin ortağı olan Conrad Stonebanks olduğu öğrenilir. İşin tuhaf tarafı ise Barney, eski arkadaşını yıllar önce öldürdüğünü düşünüyordu! Takımın Stonebanks’i engellemek için başlattıkları operasyon olumsuz olur. Stonebanks bir yolunu bularak oradan kaçar. CIA’nin de işin içine girmesiyle daha da artan olaylarla birlikte, Stonebanks’in artık tek amacı vardır acaba Cehennem Melekleri’ni yok edebilecek midir?
ETİKETLER; The Expendables 3, Cehennem Melekleri 3, Cehennem Melekleri 3 izle, Cehennem Melekleri 3 izle Altyazılı, Cehennem Melekleri 3 izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.