Galaksinin Koruyucuları

Filmin Adı
Galaksinin Koruyucuları izle
Orjinal Adı
Guardians of the Galaxy izle
IMDB
8.6
Yönetmen
James Gunn
Oyuncular
Chris Pratt, Zoe Saldana, Benicio Del Toro, Karen Gillan, Lee Pace
Tür
Dram
Yapım
2014 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Kendisine Star-Lord lakabını takan maceracı Peter Quill, esrarengiz bir küreyi çalınca güçlü, hırslı ve ihtiraslı bir kötü adam olan Ronan'la başı derde girer. Ronan'ın tek amacı küreyi ele geçirmektir ve bu hayali tüm evreni tehdit altına alabilir. Quill, ondan kurtulmak isterken bir anda kendisini birbiriyle hiçbir ilgisi olmayan uyumsuz bir ekibin içerisinde bulur; tehlikeyi yok etmek isteyen Star-Lord, silahlı bir rakun olan Roket, Rakun’un yoldaşı olan ağaç kılıklı Groot, ölümcül yeşil kadın Gamora ve gözünü intikam hırsı bürümüş Yokedici Drax ile işbirliği içerisine girer.
ETİKETLER; Galaksinin Koruyucuları, Galaksinin Koruyucuları izle, Guardians of the Galaxy, Guardians of the Galaxy izle, Guardians of the Galaxy izle Altyazılı, Guardians of the Galaxy izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.