İnanılmaz Örümcek Adam 1

Filmin Adı
İnanılmaz Örümcek Adam 1 izle
Orjinal Adı
The Amazing Spider-Man 1 izle
IMDB
7.5
Yönetmen
Marc Webb
Oyuncular
Andrew Garfield, Emma Stone Gwen, Rhys Ifans, Martin Sheen, Sally Field, Denis Leary
Tür
Aksiyon, Animasyon
Yapım
2012 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Peter Parker gerçek ailesi tarafından terk edilmiş dayısı ve yengesinin büyüttüğü dahası sosyal hayatta zayıf karakterli, lise çağında bir gençtir. Her ergenin yaşadığı "ben kimim?, nereye aitim?" sorunları daha derin sormaktadır. Bir yandan da Gwen Stacy'ye kör kütük aşıktır. Bir gün babasına ait bir çanta bulan Parker, anne ve babasının ortadan kaybolmasının ardındaki sırları çözmeye karar verir. Artık hiçbir şey Peter Parker eskisi gibi olmayacaktır.
ETİKETLER; İnanılmaz Örümcek Adam 1, The Amazing Spider-Man 1 izle, The Amazing Spider-Man 1 izle Altyazılı, The Amazing Spider-Man 1 izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.