İnanılmaz Örümcek Adam 3

Filmin Adı
İnanılmaz Örümcek Adam 3 izle
Orjinal Adı
The Amazing Spider-Man 3 izle
IMDB
7.0
Yönetmen
Sam Raimi
Oyuncular
Tobey Maguire, Kirsten Dunst, Topher Grace, James Franco, New Goblin
Tür
Aksiyon, Animasyon
Yapım
2007 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Peter hayatın yavaş yavaş yoluna girmektedir sonunda sevgilisi Jane ile arasını düzelten kahramanımız hayat yaşamında dengeyi kuracaktır. Fakat bütün kötü adamlar Peter'in yakasını bırakmayacaktır. Bu seferde kum adam karşısına çıkacaktır. Örümcek adam kendini yenileyerek siyaha dönüşmüştür ve değişim kendi kişiliğini de güçlendirecektir. Bu değişim Peter'in hayatındaki kişileri ihmal etmesine neden olacaktır veya istemeyerek olmaktadır. Bütün bu kötü adamlar karşısında aslında peter bu savaştan galip gelmek istiyorsa önce içindeki düşmanı yenerek galip gelecektir.
ETİKETLER; İnanılmaz Örümcek Adam 3, The Amazing Spider-Man 3 izle, The Amazing Spider-Man 3 izle Altyazılı, The Amazing Spider-Man 3 izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.