İnce Buz Kara Kömür

Filmin Adı
İnce Buz Kara Kömür izle
Orjinal Adı
Black Coal Thin İce izle
IMDB
6.8
Yönetmen
Yi\'nan Diao
Oyuncular
Fan Liao, Lun Mei Gwei, Xuebing Wang
Tür
Dram, Suç
Yapım
2014 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Yıl 1999 bir takım cinayetler işlenmiş ve ardı ardına parçalanmış cesetler bulunmuştur. Davaya bakan iki polis memuru ise yaptıkları tüm araştırma ve çabalarına rağmen bir sonuca ulaşamamıştır. Aradan 5 yıl geçmiş ve benzer cinayetler tekrar ortaya çıkmıştır. Cinayetlerin başlamasıyla birlikte iki polis memuru davayı dikkatle takip etmeye çalışırken ele gecen bulgu ve şüpheler onları genç bir kıza doğru götürecektir.
ETİKETLER; Black Coal Thin İce, İnce Buz Kara Kömür, İnce Buz Kara Kömür izle, İnce Buz Kara Kömür izle Altyazılı, İnce Buz Kara Kömür izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.