Kasabadaki Ölü

Filmin Adı
Kasabadaki Ölü izle
Orjinal Adı
Dead In Tombstone izle
IMDB
5.8
Yönetmen
Roel Reiné
Oyuncular
Mickey Rourke, Danny Trejo, Dina Meyer, Anthony Michael Hall, Richard Dillane
Tür
Western
Yapım
2017 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: 1900 yılların hemen öncesinde geçen film Amerika’da geçerken ailesi bir katil tarafından acımasızca öldürülen bir adamın hikayesini konu alıyor. Filmin kahramanı ise ailesini öldürülen adam katilden kimsenin beklemediği şekilde intikam alan sıradan bir adam. Fakat yaptığı bu hareket ile çok büyük bir çete liderini kızdırmış ve kahramanımız bu yolda en yakınları tarafından bu yolda tek başına bırakılmıştır. Artık büyük çetelerle tek başına ölüm kalım savaşı verecektir.
ETİKETLER; Dead In Tombstone, Kasabadaki Ölü, Kasabadaki Ölü izle, Kasabadaki Ölü izle Altyazılı, Kasabadaki Ölü izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.