Lanetlilerin Savaşı

Filmin Adı
Lanetlilerin Savaşı izle
Orjinal Adı
Battle Of The Damned izle
IMDB
5.0
Yönetmen
Christopher Hatton
Oyuncular
Dolph Lundgren, Melanie Zanetti, Matt Doran
Tür
Aksiyon, Macera
Yapım
2013 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Dünya büyük bir virüsle karşı karşıya kalmıştır. İnsanlar bu virüsten etkilenerek birer et yiyen zombiye dönüşür. Bölgede bulunan genç bir kızı kurtarmak için ise çok zengin bir adam tarafından bir binbaşı liderliğindeki özel paralı askerler bölgeye giderler. Fakat bölgede yaşanan ölüm kalım oyununda tek sağ kalan Binbaşı olurken oda görevini yerine getirmek için canı pahasına genç kızı bulup şehirden çıkmaya çalışacaktır.
ETİKETLER; Battle Of The Damned, Lanetlilerin Savaşı, Lanetlilerin Savaşı izle, Lanetlilerin Savaşı izle Altyazılı, Lanetlilerin Savaşı izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.