Ölümcül Takip

Filmin Adı
Ölümcül Takip izle
Orjinal Adı
The Chaser izle
IMDB
7.9
Yönetmen
Hong-jin Na
Oyuncular
Yun-seok Kim, Jung-woo Ha, Yeong-hie Seo, Yoo-Jeong Kim
Tür
Aksiyon, Suç
Yapım
2008 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Eski polis memuru Joong ho, yeni hayatında bir kadın satıcısı olmuş ve paradan başka birşey düşünmemeye başlamıştır. Ofise telefon gelir, kadınlar işe gider, Joong ho parasını kazanır. Bir süre sonra O’na bağlı telekızlar bir bir kaybolmaya başlar ve Joong ho küplere biner, çünkü kadınlarının kaçırılıp satılmaya başlandığını düşünür. Bu işin izini sürerken, en son işe gönderdiği Mi jin’in gittiği adamın diğer kaybolan telekızların gittiği adamla aynı adam olduğunu saptar. Ve kovalamaca başlar.
ETİKETLER; The Chaser, The Chaser izle, Ölümcül Takip, Ölümcül Takip izle, Ölümcül Takip izle Altyazılı, Ölümcül Takip izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.