Dabbe 4: Cin Çarpması

Filmin Adı
Dabbe 4: Cin Çarpması izle
Orjinal Adı
Dabbe 4: Cin Çarpması izle
IMDB
7.1
Yönetmen
Hasan Karacadağ
Oyuncular
A.Murat Özgen, Cansu Kurgun, Elçin Atamgüç, Irmak Örnek, Sultan Köroğlu Kılıç
Tür
Korku
Yapım
2013 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Bir define bulma olayıyla ilgili korkunç ve lanetli bir geçmişe sahip olan Kıbledere köylüsü Kübra, aynı zamanda Ebru’nun çocukluk arkadaşıdır. Kübra, kına gecesinde aniden cinlerin saldırısına uğramış ve içinde büyüyen çok güçlü ve tehlikeli bir varlığın tehdidi altına girmiştir. Psikiyatrist Ebru, görüntülü olgu sunumu için Kübra’yı incelemeye alıp, Cinci Hoca dedikleri kişilerin hastalara yaptıklarını ve sonuçlarını kamera ile kayıt altına almak istemektedir.
ETİKETLER; Dabbe 4: Cin Çarpması, Dabbe 4: Cin Çarpması izle, Dabbe 4: Cin Çarpması izle Yerli, Dabbe 4: Cin Çarpması izle Yerli Film, Yerli Film, Yerli Film izle, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.