Dokuz Peruklu Kız

Filmin Adı
Dokuz Peruklu Kız izle
Orjinal Adı
The Girl With Nine Wigs izle
IMDB
6.9
Yönetmen
Marc Rothemund
Oyuncular
Lisa Tomaschewsky, Karoline Teska, David Rott
Tür
Fantastik, Macera
Yapım
2013 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Henüz yirmi iki yaşında olan genç bir kızın yaşadıkları anlatılmaktadır. Genç kız bu yaşında kanser hastalığına yakalanmış ve kurtulmak için büyük bir mücadele vermektedir. Kanser ondan bazı şeyleri almıştır ancak o tüm bunlara rağmen kurtulmak için mücadelesine devam eder. Peruk kullanmak zorunda kalan kız, kendine dokuz tane peruk alır ve kendisine göre hepsinin yeri ayrıdır. Tek amacı bu savaşı kazanmaktır.
ETİKETLER; Dokuz Peruklu Kız, Dokuz Peruklu Kız izle, The Girl With Nine Wigs, The Girl With Nine Wigs izle, The Girl With Nine Wigs izle Altyazılı, The Girl With Nine Wigs izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.