Necrofobia

Filmin Adı
Necrofobia izle
Orjinal Adı
Necrofobia izle
IMDB
5.1
Yönetmen
Daniel De La Vega
Oyuncular
Julieta Cardinali, Hugo Astar, Luis Machín, Gerardo Romano, Viviana Saccone
Tür
Gerilim, Korku
Yapım
2014 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Çevresinde oldukça tanınan bir terzi olan Dante, ikiz kardeşi ile birlikte yaşamaktadır. Ünlü markaların yeni projelerini hayata geçiren Dante, bir sabah ikizinin esrarengiz bir şekilde öldüğü haberini alır. Bu haberden sonra hayatı alt üst olan genç adam, ölülere karşı korku duymaya başlar. Değişik bir fobi haline gelen bu konu Dante'yi günden güne rahatsız etmeye devam ederken aynı zamanda genç adamı korkunç olayların içine doğru sürükleyecektir.
ETİKETLER; Necrofobia, Necrofobia izle, Necrofobia izle Altyazılı, Necrofobia izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.