Ölümcül Deney 3: İnsanlığın Sonu

Filmin Adı
Ölümcül Deney 3: İnsanlığın Sonu izle
Orjinal Adı
County izle
IMDB
6.5
Yönetmen
Russell Mulcahy
Oyuncular
Milla Jovovich, Oded Fehr, Ali Larter, Spencer Locke
Tür
Aksiyon, Bilim Kurgu
Yapım
2007 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Yaşanılan yerde güvenlik ortadan kalkınca Carlos Olivera ile L.J hayatta kalan bir takım kişileri toplarlar. Claire, K-Mart ve Betty başta olmak üzere diğer yaşayanlarla birleşirler. Yola koyularak zırhlı konvoylar içinde boş çöllerden yol alırlar. Tek istedikleri kendileri gibi virüsün etkisinde kalmamışları bulmaktır. Şimdi sıra ekibin geri kalanını bulmaya kalmıştır.
ETİKETLER; Ölümcül Deney 3: İnsanlığın Sonu, Ölümcül Deney 3: İnsanlığın Sonu izle, Resident Evil 3: Nemesis, Resident Evil 3: Nemesis izle Altyazılı, Resident Evil 3: Nemesis izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, , izle, izle Yerli, izle Yerli Film, Yerli Film, Yerli Film izle, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.