Vahşi Şeyler 2

Filmin Adı
Vahşi Şeyler 2 izle
Orjinal Adı
Wild Things 2 izle
IMDB
6.2
Yönetmen
Jack Perez
Oyuncular
Susan Ward, Linden Ashby, Katie Stuart, Isaiah Washington, Leila Arcieri
Tür
Romantik
Yapım
2004 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: İlk macerada iki arkadaşın, istedikleri erkeğe sahip olmak için her yolu kullandığını gördük. Yine o iki seksi kadın, bir adam görürler ve onu isterler. Sadece ona ulaşıp daha sonra herkese yaptıklarını ona yapmak isterler. Erotik filmlerin içinde izleyeceğimiz filmde, olaylar hep kızların istediği şekilde ilerlemek zorundadır. Onlar için biriyle yatıp kalkmak sıradan bir durum haline gelmiştir.
ETİKETLER; Vahşi Şeyler 2, Vahşi Şeyler 2 izle, Wild Things 2, Wild Things 2 izle, Wild Things 2 izle Altyazılı, Wild Things 2 izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.